Infonoviny

Nezávislý list pro regionální informace a inzerci okresu Kroměříž. Distribuce do většiny schránek domácností a firem v okrese Kroměříž.

INFOnoviny - inzerce

INFOnoviny jsou měsíčníkem pro okres Kroměříž, minimální jednorázový náklad je vždy 22.5 tisíc výtisků. To znamená, že jsou distribuovány nejméně do každé druhé domácnosti a firmy okresu (v okrese Kroměříž je podle statistických údajů přes 39 tisíc domácností), a to vlastní distribuční sítí zdarma do schránek ve městech a do obchodů ve vybraných obcích.

INFOnoviny mají pestrý obsah a jsou v regionu hodně čteny. Jejich obsah se zpravodajsky i publicisticky zaměřuje zejména na události, život a problémy kroměřížského okresu. Vzhledem k tomu, že nejsou vlastněny žádnou skupinou podnikatelů ani jinými subjekty sledujícími prostřednictvím vydávání novin vlastní zájmy, je jejich obsah v maximální míře objektivní. To velmi pozitivně hodnotí velká část čtenářů, což je patrné z ohlasů na mnohé články.

Ke zvýšení účinku inzerátů jsou tyto uváděny na redakčních stranách (bez příplatků obvyklých v jiných novinách), protože naprostá většina čtenářů nečte čistě inzertní strany. INFOnoviny vycházejí v pátek před polovinou měsíce.

Ceny inzerce

Inzerce na 1. straně = 40 Kč/cm2 bez možnosti slev za opakování nebo velikost inzerátu. 1 cm2 (jiné strany) = 30 Kč (možnost slev při opakování: (3x: 10 %, 6x: 20 %, 10x: 30 %).

Další slevy: při velikosti inzerátu nad ¼ strany (tj. 14.2 x 20 cm) smluvní ceny, většinou okolo 17 až 20 Kč, záleží i na počtu opakování.

Opakování inzerce: lze měnit obsahy inzerátů při zachování dohodnutého rozměru.

Reklamní články a reklamní fotografie: smluvní ceny.

Řádkovou inzerci přijímá Informační centrum, Velké nám. 50/45 Kroměříž - 1 řádek nekomerční 15 Kč, 1 řádek komerční 25 Kč.

Uvedené ceny jsou bez DPH 21 %.

Aby bylo možno mezi články na straně vkládat inzeráty, je nutné dodržet šířky sloupců. Pro objednavatele inzerátu je tedy limitující jejich šířka, výšku určuje objednavatel. Strany INFOnovin mají 6 sloupců, možné šířky inzerátů jsou následující:

Pokud se rozhodnete pro spolupráci, lze se domluvit telefonicky (mobil 602 783 300) i elektronicky: redakce@infonoviny.cz.

Podklady pro inzerci

Nejlépe elektronicky v PDF nebo JPG s rozlišením na 300 DPI dle skutečného rozměru na adresu redakce@infonoviny.cz. Nutno v objednávce uvést plnou fakturační adresu.